Jeśli nie pomagają akcje, reklamy, straż miejska, może pomoże świadomość, że tu siebie zobaczysz. Oczywiście tylko jeśli zaparkujesz na miejscu dla inwalidów, nie będąc iwalidą. Czy naprawdę wolałbyś być na ich miejscu?
RSS
sobota, 13 czerwca 2009
Nadchodzą zmiany

Jak widać zniknęły praktycznie wszystkie wpisy, a to dlatego, że zmienia się struktura blogu. Zdjęcia zostały zgrane i pogrupowane województwami. W najbliższych dniach pojawią się nowe strony, każda strona będzie przeznaczona na jedno województwo. Pojawią się też newsy i osobna kategoria na policyjne samochody.

środa, 21 stycznia 2009
Już za chwileczkę, już za momencik
Akcja Reakcja wkrótce ozyje na nowo, w zmienionej, bardziej sensownej formule. Niestety ta formuła wymaga przerobienia całej struktury, zgrania wszystkich zdjęć i zamieszczenia ich na nowo. Ze względu na ograniczenia bloxa, wymyślenie i opracowanie tej formuły zajęło o wiele więcej czasu, niż nakazuje przyzwoitość; na szczęście pojawiła się nowa opcja, która umożliwiła zaplanowanie zmian. Ale nadsyłane zdjęcia zbieram, nic się nie zmarnuje. Już wkrótce, that's a promise.